PROFESJONALNA KSIĘGOWOŚĆ DLA FIRM

gdyniaksiegowosc@gmail.com

Prowadzenie kadr i płac

Jeżeli niezbędna jest Państwu profesjonalne i rzetelne biuro rachunkowe to gwarantujemy, że trafili Państwo pod właściwy adres. Prowadzenie kadr i płac Gdynia nie jest dla naszego biura księgowego najmniejszym problemem. Mamy w ofercie pełen zakres usług związanych z obsługą księgową pracowników, na przykład:

  • sporządzanie list płac,
  • sporządzanie umów zleceń i o dzieło,
  • prowadzenie rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych oraz składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne zatrudnionych osób,
  • sporządzanie niezbędnych informacji i deklaracji PIT-11, IFT-1, PIT-40

Nasza księgowość Gdynia w ramach prowadzenia obsługi księgowej firm w zakresie kadr i płac zadba także o prowadzenie kart przychodów pracowników, zakładanie akt osobowych czy przygotowywanie umów o pracę oraz aneksów. Wyręczymy także Państwa w takich kwestiach jak sporządzanie świadectw pracy, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu. Zapewniamy również naszym Klientom pełne wsparcie w trakcie kontroli prowadzonych przez ZUS oraz PIP.

Zapraszamy do kontaktu. Nasza kadra - doświadczeni księgowi w Gdyni są do Państwa dyspozycji w każdej kwestii związanej z prowadzeniem działalności gospodarczej. Kadry i płace to nasza specjalność.

Zapraszamy do naszego biura rachunkowego w Gdyni

ul. Powstania Śląskiego

81-462 Gdynia