PROFESJONALNA KSIĘGOWOŚĆ DLA FIRM

gdyniaksiegowosc@gmail.com

Pełna księgowość dla spółek / firm

Interesuje Państwa pełna księgowość Gdynia? Zapraszamy do zapoznania się ofertą naszego biura rachunkowego. Według aktualnie obowiązujących przepisów z tak zwanej pełnej księgowości muszą korzystać Ci przedsiębiorcy, którzy korzystali z księgowości uproszczonej, jednak zdecydowali się na założenie Spółki (lub przekształcenie w spółkę swojej dotychczasowej działalności gospodarczej).

Nasze biuro księgowe w Gdyni prowadzi księgowości oparte o pełne księgi dla:

  • spółek z ograniczoną odpowiedzialnością
  • spółek komandytowych
  • spółek akcyjnych
  • spółek komandytowo-akcyjnych

W ramach pełna księgowość Gdynia nasz zespół zajmie się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, czyli dzienników, księgi głównej, ksiąg pomocniczych oraz zestawienia obrotów i sald kont księgi głównej oraz sald kont ksiąg pomocniczych. W ramach współpracy nasza kancelaria podatkowa przygotuje także wykaz składników aktywów i pasywów. Dodatkowo wyręczamy naszych Klientów przygotowując (obowiązkowe przy tej formie księgowości) roczne sprowadzanie finansowe w którego skład wchodzi: bilans, rachunek zysków i strat, informacja wprowadzająca do wyżej wymienionego sprawozdania, a także dodatkowe informacje i objaśnienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem prowadzania pełnej księgowości w Gdyni. Nasze księgowe i księgowi, najlepsi specjaliści na rynku, są do Państwa dyspozycji. Nasze motto brzmi: niedrogo, profesjonalnie i zawsze na czas, to gwarancja sukcesów dla naszych Klientów.

Zapraszamy do naszego biura rachunkowego w Gdyni

ul. Powstania Śląskiego

81-462 Gdynia