PROFESJONALNA KSIĘGOWOŚĆ DLA FIRM

gdyniaksiegowosc@gmail.com

Księga przychodów i rozchodów (KPiR) w Gdyni

Szukacie Państwo biura rachunkowego, które poprowadzi księgowość uproszona Gdynia? Zapoznajcie się z ofertą biura podatkowego. Nasz zespół specjalistów z przyjemności i z pełnym profesjonalizmem zajmie się Państwa podatkową księgą przychodów i rozchodów. Księgowość uproszczona dedykowana jest przedsiębiorcą spełniającym określone zasady. Może być ona prowadzona przez osoby fizyczne (jednoosobowa działalność gospodarcza), spółki jawne osób fizycznych a także spółki partnerskie u których przychody netto za poprzedni rok obrotowy nie przekroczyły, w przeliczeniu na Polski Złoty, równowartości 2000000 euro.

Nasza księgowość Gdynia zajmuje się poprowadzeniem dla swoich Klientów każdej formy księgowości uproszczonej takich jak:

  • karta podatkowa
  • ryczałt od przychodów ewidencjonowanych
  • podatkowa księga przychodów i rozchodów

Nasi Klienci nie muszą martwić już o samodzielne prowadzenie księgowości, które przecież wymaga olbrzymiej wiedzy a także doskonałej znajomości aktualnych regulacji prawnych. Zapewniamy pełne wsparcie księgowe, finansowe oraz podatkowe w każdym aspekcie związanym z prowadzeniem działalności gospodarczej. Teraz we wszystkim wyręczy Państwa profesjonalny księgowy Gdynia. Nasze biuro podatkowe jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00. Zapraszamy do kontaktu - najlepsze biuro księgowe w Gdyni czeka na Państwa telefon! Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów nie ma dla nas tajemnic.

Zapraszamy do naszego biura rachunkowego w Gdyni

ul. Powstania Śląskiego

81-462 Gdynia